+38 (056) 499-0005

Наш   контактний   телефон

  • ВІДПРАВИТИ E-MAIL
  • НАПИСАТИ В SKYPE
X
X

КОЛІСНО-РОЛИКОВИЙ ЦЕХ ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ НА «ДИЗЕЛЬНОМУ ЗАВОДІ» АУРУМ ГРУП

На вагоноремонтному депо «Дизельного заводу» Аурум Груп введено в експлуатацію колісно-роликовий цех. Таким чином група компаній завершила обладнання залізничного депо усім необхідним устаткуванням для здійснення повного циклу ремонтних робіт піввагонів, критих хоперів для зерна і цементу, платформ, а також відчіпного ремонту обсягом ТОв-2, КРП. Про це повідомила пресслужба Аурум Груп.

«Буквально у червні з депо «Дизельного заводу» вийшов 1000-ний відремонтований вагон, і сьогодні наш наступний крок – введення в експлуатацію колісно-роликового цеху. Відтепер депо автономно виконуватиме весь спектр ремонтних робіт вантажних вагонів, що замовляють наші клієнти», – зазначила засновниця Аурум Груп Альона Лебедєва.

Також, за словами Альони Лебедєвої, вдале розташування заводу в епіцентрі генерації вантажів дозволить вагоновласникам мінімально відволікати вагони від робочого процесу.

«Дизельний завод» розташований поблизу залізничної станції Кривий Ріг-Сортувальний Дніпропетровської області, підприємства якої генерують суттєву частку вантажопотоку залізниці країни. Відповідно саме у цьому регіоні обертається найбільша кількість вантажних вагонів. Тож ми пропонуємо їх власникам з мінімальним відривом від роботи оперативно і якісно здійснювати як поточні, так і капітальні, деповські ремонти вагонів у нашому криворізькому депо», – акцентувала увагу власниця Аурум Груп.

Також «Дизельний завод» пропонує капітально-відновлювальні ремонти вагонів для підприємств гірничо-металургійного комплексу, зокрема вагонів-хоперів для вугілля і агломерату, вагонів-самоскидів типу думпкар 2ВС-105 і ВС-60.

Політика підприємства у сфері управління якістю базується на дотриманні національних і міжнародних стандартів атестації виробництва та сертифікації всіх видів продукції, на заводі впроваджені системи управління якістю  ДСТУ ISO 9001:2015 і ДCTУ ISO 14001:2015


Опубликовано: 20-08-2021(Аурум Груп)

Назад

Новини заводу 
Всі новини